Pronađeno
2.179
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.900 €
2.782 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
2min
2min
3min
21min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
385.000 €
2.917 €/m²
Petosoban
·
132 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.999 €
2.919 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.180 €
2.860 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
4min
28min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.300 €
1.526 €/m²
Trosoban
·
88 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
224.000 €
2.835 €/m²
Troiposoban
·
79 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.000 €
2.000 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.700 €
3.361 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.791 €
2.969 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.010 €
2.380 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.450 €
2.323 €/m²
Trosoban
·
51 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.270 €
2.812 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
6/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
348.550 €
2.420 €/m²
Petosoban
·
144 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.360 €
2.580 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
212.800 €
2.595 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Telep
4min
4min
2min
25min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.021 €
2.942 €/m²
Trosoban
·
51 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
362.560 €
1.752 €/m²
6 soba
·
207 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
4min
5min
1min
27min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.100 €
2.871 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
197.657 €
2.601 €/m²
Četvorosoban
·
76 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.800 €
3.239 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
← Prethodna
Strana 92 od 109