Pronađeno
2.179
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.050 €
2.734 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.660 €
2.060 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
181.280 €
2.060 €/m²
Dvoiposoban
·
88 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
266.800 €
2.838 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
2.289 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
4min
7min
8min
37min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
2.750 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
3.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.000 €
3.800 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.950 €
3.399 €/m²
40 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.750 €
2.555 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.790 €
3.420 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.000 €
2.723 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.300 €
3.090 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
2min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
214.920 €
2.388 €/m²
Dvoiposoban
·
90 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.600 €
2.536 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
251.520 €
2.373 €/m²
Troiposoban
·
106 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.350 €
1.913 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.900 €
2.160 €/m²
Troiposoban
·
62 m²
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
162.857 €
2.961 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.176 €
2.937 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.500 €
2.987 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 91 od 109