Pronađeno
2.179
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.770 €
2.819 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
315.120 €
2.789 €/m²
Petosoban
·
113 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.800 €
2.808 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.350 €
1.820 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
1min
1min
1min
49min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.055 €
3.051 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
6min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.500 €
2.750 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
85.600 €
3.057 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.500 €
2.779 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
186.000 €
3.100 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.060 €
2.507 €/m²
Četvorosoban
·
79 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.700 €
2.667 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
352.000 €
1.692 €/m²
6.5 soba
·
208 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.600 €
2.158 €/m²
Troiposoban
·
105 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.249 €
2.879 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.320 €
2.935 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.163 €
2.869 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.169 €
2.887 €/m²
Dvosoban
·
34 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.047 €
2.922 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.796 €
2.966 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.034 €
2.845 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 90 od 109