Pronađeno
2.179
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.950 €
2.575 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.800 €
3.022 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.890 €
2.946 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.606 €
2.767 €/m²
Trosoban
·
49 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.860 €
2.946 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.200 €
2.117 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
194.947 €
2.499 €/m²
Četvorosoban
·
78 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.011 €
2.718 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
5/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.120 €
2.730 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.300 €
3.240 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.000 €
3.425 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.900 €
3.202 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
3.219 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.820 €
3.204 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.575 €
2.937 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
194.800 €
3.247 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.130 €
3.230 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.840 €
2.930 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Telep
2min
3min
1min
14min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
183.030 €
2.816 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
261.100 €
2.838 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 89 od 109