Pronađeno
2.179
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
215.832 €
2.346 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
314.160 €
1.571 €/m²
Petosoban
·
200 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.270 €
2.530 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
102.280 €
2.841 €/m²
Jednosoban
·
36 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.300 €
3.032 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.800 €
3.106 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
197.250 €
2.859 €/m²
Četvorosoban
·
69 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.500 €
3.097 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.000 €
3.053 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.250 €
3.007 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.350 €
3.038 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.850 €
3.107 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.600 €
3.014 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
3.142 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.790 €
2.424 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
231.900 €
2.606 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
293.500 €
2.718 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
293.700 €
2.719 €/m²
Četvorosoban
·
108 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
209.500 €
2.721 €/m²
Trosoban
·
77 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
291.800 €
2.833 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 88 od 109