Pronađeno
2.179
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.540 €
3.084 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.500 €
2.618 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.000 €
2.810 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
181.100 €
2.830 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
2.603 €/m²
Troiposoban
·
73 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
4min
4min
23min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.090 €
2.907 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
6min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
3.023 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.250 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.850 €
3.063 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.500 €
3.085 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.000 €
3.105 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.200 €
3.059 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
242.850 €
2.611 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
3.679 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.850 €
3.914 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.270 €
2.738 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
5/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
291.500 €
2.830 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
273.000 €
2.703 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.510 €
3.090 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.100 €
2.900 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 87 od 109