Pronađeno
2.179
oglasa
Sačuvaj pretragu
2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.000 €
2.000 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.100 €
3.150 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.350 €
2.334 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.000 €
2.000 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.737 €
2.699 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
1.551 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.050 €
2.575 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
Novi Sad
›
Telep
7min
4min
2min
17min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
58.700 €
2.258 €/m²
Jednoiposoban
·
26 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.000 €
2.017 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Telep
5min
5min
5min
34min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.600 €
2.843 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.400 €
2.895 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.700 €
2.890 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
298.800 €
2.846 €/m²
Petosoban
·
105 m²
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.340 €
3.181 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
3.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
157.380 €
3.839 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
158.800 €
2.370 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.800 €
3.162 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
7min
4min
31min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.500 €
2.583 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
202.000 €
2.322 €/m²
Četvorosoban
·
87 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
259.140 €
2.699 €/m²
Troiposoban
·
96 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 86 od 109