Pronađeno
2.179
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
157.080 €
2.856 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
258.000 €
2.554 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
268.000 €
2.653 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.140 €
2.931 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.110 €
3.064 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
232.410 €
2.734 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.051 €
2.745 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.620 €
2.779 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.850 €
2.701 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.520 €
2.769 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270.000 €
2.455 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.150 €
3.004 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.680 €
2.611 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
2.698 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
173.460 €
2.090 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.125 €
2.530 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
388.080 €
2.622 €/m²
Petosoban
·
148 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
493.680 €
2.640 €/m²
Petosoban
·
187 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
183.450 €
2.479 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
6min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.070 €
2.797 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 83 od 109