Pronađeno
2.179
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.500 €
2.920 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.900 €
2.767 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
183.000 €
2.773 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.700 €
2.860 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.513 €
2.988 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
6min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
279.600 €
2.688 €/m²
Četvorosoban
·
104 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
6min
4min
27min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.830 €
2.617 €/m²
Trosoban
·
71 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
3.090 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
6min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.890 €
2.704 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.150 €
2.438 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
2.313 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.650 €
2.950 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Telep
6min
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
191.600 €
2.860 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
183.000 €
2.859 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
208.000 €
2.849 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
171.600 €
2.860 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.839 €
2.782 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.000 €
3.179 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.190 €
2.705 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.400 €
2.860 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 81 od 109