Pronađeno
2.179
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370.800 €
3.197 €/m²
Četvorosoban
·
116 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
288.400 €
2.884 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
285.000 €
2.096 €/m²
Petosoban
·
136 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
2.857 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.980 €
2.860 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.700 €
2.706 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.100 €
2.685 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
197.300 €
2.859 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.920 €
2.816 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.800 €
2.859 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.900 €
2.860 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.220 €
2.860 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.000 €
2.857 €/m²
Četvorosoban
·
126 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
167.030 €
2.694 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.120 €
2.860 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
172.070 €
2.821 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
2.541 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.350 €
2.950 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.920 €
2.328 €/m²
Dvoiposoban
·
82 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
4min
11min
7min
31min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.560 €
2.450 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 80 od 109