Pronađeno
2.179
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
181.280 €
2.238 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
2.826 €/m²
Jednosoban
·
23 m²
·
4/1 sprat
Novi Sad
›
Telep
6min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
2.780 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.500 €
2.782 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
642.600 €
3.060 €/m²
6 soba
·
210 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.970 €
2.627 €/m²
Troiposoban
·
59 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
1min
4min
4min
27min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
225.000 €
3.409 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
6min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
2.458 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.717 €
2.830 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.060 €
2.877 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.300 €
2.936 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
2min
1min
1min
17min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.600 €
2.835 €/m²
Četvorosoban
·
69 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
207.350 €
2.356 €/m²
Dvoiposoban
·
88 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.800 €
2.471 €/m²
Trosoban
·
59 m²
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.860 €
2.917 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.930 €
2.595 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
61.800 €
1.873 €/m²
Garsonjera
·
33 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.000 €
3.333 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
344.397 €
2.460 €/m²
Petosoban
·
140 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
3.500 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 77 od 109