Pronađeno
2.179
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
219.900 €
2.471 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
2.055 €/m²
Četvorosoban
·
146 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.000 €
3.265 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
2min
2min
2min
23min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
52.500 €
2.386 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.050 €
2.977 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.930 €
2.998 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.050 €
3.001 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.800 €
2.974 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
231.430 €
2.967 €/m²
Trosoban
·
78 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
107.000 €
3.057 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
5/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.470 €
3.014 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.550 €
2.757 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
4min
3min
27min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
177.700 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.750 €
2.593 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
367.200 €
2.700 €/m²
Petosoban
·
136 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.400 €
2.700 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.300 €
2.700 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
2.212 €/m²
Trosoban
·
104 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
2.072 €/m²
Trosoban
·
111 m²
·
4/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 76 od 109