Pronađeno
2.179
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
385.200 €
3.439 €/m²
Četvorosoban
·
112 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
317.250 €
2.833 €/m²
Četvorosoban
·
112 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.000 €
2.309 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
63.650 €
2.767 €/m²
Jednoiposoban
·
23 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
201.150 €
2.163 €/m²
Troiposoban
·
93 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.300 €
2.627 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
5/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
75.000 €
2.679 €/m²
Dvoiposoban
·
28 m²
·
3/7 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.690 €
2.365 €/m²
Četvorosoban
·
106 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
183.325 €
2.696 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
100/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
283.444 €
2.699 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
100/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
98.175 €
2.805 €/m²
Garsonjera
·
35 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.964 €
2.581 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
183.600 €
3.112 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.991 €
2.729 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.100 €
2.705 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
5min
1min
26min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.084 €
2.792 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.814 €
2.800 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.352 €
3.029 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.900 €
2.636 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
2.181 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 74 od 109