Pronađeno
2.179
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
131.080 €
2.570 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
217.580 €
2.315 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
house-nekretnine.com
823 €
11 €/m²
Troiposoban
·
78 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
2.778 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.605 €
2.962 €/m²
Jednoiposoban
·
37 m²
·
5/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.885 €
2.951 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
197.871 €
2.868 €/m²
Četvorosoban
·
69 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.600 €
2.118 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
166.000 €
2.213 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
202.100 €
2.323 €/m²
Trosoban
·
87 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
277.000 €
2.164 €/m²
Četvorosoban
·
128 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
6min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
171.500 €
1.906 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.900 €
3.367 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.200 €
3.076 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.620 €
2.260 €/m²
Četvorosoban
·
137 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.600 €
2.266 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
2min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
249.780 €
2.575 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.320 €
2.333 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.720 €
2.382 €/m²
Trosoban
·
49 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
208.500 €
2.574 €/m²
Četvorosoban
·
81 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 73 od 109