Pronađeno
2.179
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
64.850 €
2.820 €/m²
Garsonjera
·
23 m²
·
4/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.480 €
2.812 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
367.200 €
2.550 €/m²
Petosoban
·
144 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
310.896 €
2.448 €/m²
Petosoban
·
127 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.000 €
9 €/m²
350 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
127.234 €
3.029 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
96.413 €
2.922 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.200 €
13 €/m²
170 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
56 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.971 €
2.744 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
198.250 €
3.050 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
10 €/m²
42 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Telep
4min
3min
4min
28min
4zida
1.000 €
13 €/m²
77 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
kompasnekretnine.rs
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.650 €
14 €/m²
323 m²
4zida
1.300 €
14 €/m²
91 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
5 €/m²
125 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
4.250 €
11 €/m²
401 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.000 €
2.805 €/m²
Trosoban
·
82 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
348.219 €
2.452 €/m²
Petosoban
·
142 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
2.575 €/m²
Jednoiposoban
·
56 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 71 od 109