Pronađeno
2.179
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
123.600 €
1.526 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
86.500 €
2.703 €/m²
Garsonjera
·
32 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
140.700 €
2.606 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.030 €
2.623 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
265.270 €
2.626 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.270 €
2.665 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.900 €
2.870 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.454 €
2.579 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.240 €
2.781 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.130 €
2.833 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
207.820 €
2.886 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.650 €
2.617 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
6min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.410 €
2.596 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
157.417 €
2.624 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.600 €
2.369 €/m²
Dvoiposoban
·
64 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.800 €
2.935 €/m²
Dvosoban
·
49 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.000 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.411 €
2.961 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
115.369 €
2.958 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.404 €
2.958 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 69 od 109