Pronađeno
2.179
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.050 €
3.051 €/m²
Jednosoban
·
40 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.000 €
2.580 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
299.999 €
3.125 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.000 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
648.900 €
3.345 €/m²
Petosoban
·
194 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
183.600 €
2.550 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.000 €
2.367 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
365.000 €
2.704 €/m²
Četvorosoban
·
135 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
217.250 €
2.716 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
352.260 €
1.587 €/m²
Petosoban
·
222 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
331.660 €
1.595 €/m²
Petosoban
·
208 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
3.021 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.950 €
2.786 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Telep
6min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.648 €/m²
Trosoban
·
91 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
6min
1min
3min
28min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.920 €
2.530 €/m²
Troiposoban
·
64 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
5min
3min
26min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
191.490 €
2.775 €/m²
Četvorosoban
·
69 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
6min
1min
3min
29min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.883 €
2.858 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.686 €
2.873 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.800 €
2.700 €/m²
Dvosoban
·
34 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.500 €
2.657 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 67 od 109