Pronađeno
2.179
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
2.749 €/m²
Trosoban
·
65.47 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.650 €
2.947 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.713 €
2.764 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
495.000 €
3.694 €/m²
Četvorosoban
·
134 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.500 €
2.645 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
2.470 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.700 €
3.255 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
276.000 €
2.156 €/m²
Četvorosoban
·
128 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
2.200 €/m²
Jednoiposoban
·
50 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.000 €
2.957 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.750 €
2.995 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.800 €
2.975 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
163.000 €
2.629 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
396.550 €
2.937 €/m²
4.5 soba
·
135 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.900 €
3.109 €/m²
Jednoiposoban
·
45 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.700 €
2.972 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.300 €
2.748 €/m²
Četvorosoban
·
90 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.300 €
2.964 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
134.300 €
2.741 €/m²
Jednoiposoban
·
49 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.000 €
2.979 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 66 od 109