Pronađeno
2.179
oglasa
Sačuvaj pretragu
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.280 €
2.959 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.100 €
2.625 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.250 €
2.666 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
·
3/12 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.060 €
2.642 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
4/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.310 €
2.914 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
8/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
167.730 €
2.621 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
267.500 €
2.649 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.950 €
2.701 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.500 €
2.655 €/m²
Četvorosoban
·
71 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.050 €
2.712 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.320 €
2.602 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.100 €
2.974 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
2.162 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.000 €
2.611 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.150 €
2.850 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.260 €
2.672 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
4min
2min
2min
24min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.798 €
2.317 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.100 €
2.273 €/m²
Petosoban
·
154 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.710 €
2.839 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
4min
28min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
238.901 €
2.233 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 62 od 109