Pronađeno
2.194
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.686 €
2.873 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.800 €
2.700 €/m²
Dvosoban
·
34 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.500 €
2.657 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.900 €
2.664 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
288.400 €
2.800 €/m²
Četvorosoban
·
103 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
46.350 €
2.107 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.000 €
2.708 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
339.900 €
1.953 €/m²
Petosoban
·
174 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
362.500 €
2.369 €/m²
Petosoban
·
153 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.390 €
3.142 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.970 €
2.833 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
2.861 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.960 €
2.833 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
119.300 €
2.840 €/m²
Jednoiposoban
·
42 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
6min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
208.840 €
2.611 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.530 €
2.838 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
210.570 €
2.632 €/m²
Troiposoban
·
80 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
6min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.220 €
2.745 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
159.120 €
2.609 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.335 €
2.959 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 59 od 110