Pronađeno
2.194
oglasa
Sačuvaj pretragu
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
122.000 €
3.050 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
158.600 €
2.884 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
156.000 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
648.900 €
3.345 €/m²
Petosoban
·
194 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
183.600 €
2.550 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
116.000 €
2.367 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
250.000 €
1.302 €/m²
192 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
365.000 €
2.704 €/m²
Četvorosoban
·
135 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
109.700 €
3.226 €/m²
Dvosoban
·
34 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
114.330 €
2.932 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
211.300 €
2.780 €/m²
Dvoiposoban
·
76 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
217.250 €
2.716 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
352.260 €
1.587 €/m²
Petosoban
·
222 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
331.660 €
1.595 €/m²
Petosoban
·
208 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.000 €
3.021 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.950 €
2.786 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Telep
6min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.000 €
1.648 €/m²
Trosoban
·
91 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
6min
1min
3min
28min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.920 €
2.530 €/m²
Troiposoban
·
64 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
5min
3min
26min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
191.490 €
2.775 €/m²
Četvorosoban
·
69 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
6min
1min
3min
29min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.883 €
2.858 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 58 od 110