Pronađeno
2.194
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
101.011 €
3.061 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
2.749 €/m²
Trosoban
·
65.47 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
941.400 €
2.060 €/m²
457 m²
Novi Sad
›
Telep
4min
3min
1min
25min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.350 €
1.678 €/m²
89 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
4zida
145.615 €
2.697 €/m²
54 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Telep
1min
1min
4min
23min
4zida
93.060 €
2.737 €/m²
34 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Telep
1min
1min
4min
23min
4zida
450.745 €
2.360 €/m²
191 m²
Novi Sad
›
Telep
1min
1min
4min
23min
4zida
249.953 €
2.358 €/m²
106 m²
Novi Sad
›
Telep
1min
1min
4min
23min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.650 €
2.947 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.713 €
2.764 €/m²
Dvoiposoban
·
69 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
495.000 €
3.694 €/m²
Četvorosoban
·
134 m²
4zida
279.144 €
2.970 €/m²
94 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.500 €
2.645 €/m²
Jednoiposoban
·
38 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.000 €
2.470 €/m²
Četvorosoban
·
83 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.700 €
3.255 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
235.000 €
1.230 €/m²
191 m²
Novi Sad
›
Telep
4min
1min
1min
25min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
620.000 €
1.558 €/m²
398 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
276.000 €
2.156 €/m²
Četvorosoban
·
128 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.990 €
2.597 €/m²
77 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
522.500 €
1.900 €/m²
275 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 56 od 110