Pronađeno
2.194
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.250 €
2.820 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.340 €
2.709 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.267 €
2.559 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.300 €
2.333 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.650 €
2.876 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
2.500 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.011 €
2.734 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
204.651 €
2.693 €/m²
Četvorosoban
·
76 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
6min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
94.760 €
2.369 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
51.000 €
3.000 €/m²
Garsonjera
·
17 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.000 €
2.367 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.500 €
3.014 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
126.880 €
2.951 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.600 €
2.962 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
4zida
665.700 €
2.257 €/m²
295 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
6min
10min
5min
26min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
187.730 €
2.802 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
181.132 €
2.787 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.132 €
2.813 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220.000 €
2.750 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.679 €
3.052 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 55 od 110