Pronađeno
2.194
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.300 €
2.833 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.900 €
2.902 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100.000 €
2.500 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
257.500 €
2.960 €/m²
Troiposoban
·
87 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
4min
3min
5min
25min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
167.900 €
2.752 €/m²
Dvoiposoban
·
61 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.500 €
2.956 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
72.099 €
2.884 €/m²
Jednoiposoban
·
25 m²
Novi Sad
›
Telep
1min
4min
4min
27min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
203.300 €
2.163 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
427.400 €
2.705 €/m²
Petosoban
·
158 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.800 €
2.677 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.880 €
2.929 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.600 €
2.832 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
7min
1min
20min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
145.200 €
2.963 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
133.350 €
3.031 €/m²
Jednoiposoban
·
44 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.250 €
2.963 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.360 €
3.009 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
970.000 €
2.091 €/m²
464 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
2.132 €/m²
Petosoban
·
136 m²
·
4/7 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
3.173.900 €
1.700 €/m²
1867 m²
4zida
668.800 €
2.200 €/m²
304 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 54 od 110