Pronađeno
2.194
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.050 €
2.712 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
161.320 €
2.602 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.100 €
2.974 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
80.000 €
2.162 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.000 €
2.611 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.150 €
2.850 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.260 €
2.672 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
4min
2min
2min
24min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
122.798 €
2.317 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.100 €
2.273 €/m²
Petosoban
·
154 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.710 €
2.839 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
4min
28min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
238.901 €
2.233 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.678 €
2.885 €/m²
Jednosoban
·
29 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.309 €
2.773 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
3.000 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
1.133 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
2.941 €/m²
Dvoiposoban
·
68 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.560 €
2.425 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.680 €
2.431 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
4zida
255.000 €
2.161 €/m²
118 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.260 €
2.482 €/m²
Garsonjera
·
42 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 52 od 110