Pronađeno
2.194
oglasa
Sačuvaj pretragu
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.310 €
3.008 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
146.500 €
2.483 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
69.525 €
2.575 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
230.269 €
2.530 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370.800 €
2.557 €/m²
Četvorosoban
·
145 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
343.000 €
2.399 €/m²
Petosoban
·
143 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
379.000 €
2.399 €/m²
Petosoban
·
158 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
167.800 €
2.751 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
313.500 €
2.469 €/m²
Trosoban
·
127 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
120.500 €
3.090 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Telep
2min
2min
4min
22min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
151.050 €
2.604 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
5/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.280 €
2.959 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.100 €
2.625 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.250 €
2.666 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
·
3/12 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.060 €
2.642 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
4/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.310 €
2.914 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
8/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
167.730 €
2.621 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
267.500 €
2.649 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.950 €
2.701 €/m²
Dvoiposoban
·
57 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
188.500 €
2.655 €/m²
Četvorosoban
·
71 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 51 od 110