Pronađeno
2.194
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
243.940 €
2.323 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.000 €
2.346 €/m²
Četvorosoban
·
81 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.360 €
2.839 €/m²
Jednosoban
·
35 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
67.000 €
1.914 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
91.998 €
2.968 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
1min
4min
4min
27min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
167.500 €
2.702 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.150 €
3.277 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
234.775 €
2.524 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.000 €
2.823 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.800 €
3.320 €/m²
Jednoiposoban
·
40 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
106.661 €
3.232 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
6min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450.000 €
2.903 €/m²
Trosoban
·
155 m²
Novi Sad
›
Telep
5min
6min
4min
23min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.600 €
2.832 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
162.000 €
2.656 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
2min
1min
25min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
79.753 €
3.067 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.090 €
2.948 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.300 €
2.763 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
97.849 €
3.262 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
190.450 €
2.976 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.090 €
2.962 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 50 od 110