Pronađeno
2.194
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
78.000 €
3.250 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
108.000 €
3.273 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
3min
2min
3min
19min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
355.275 €
2.292 €/m²
Petosoban
·
155 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.240 €
2.713 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
5/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
95.200 €
2.720 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
205.250 €
2.737 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.820 €
3.424 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.480 €
3.416 €/m²
Trosoban
·
42 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
191.400 €
3.418 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.650 €
3.401 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.000 €
2.754 €/m²
Dvoiposoban
·
65 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
135.890 €
2.954 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
7/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
232.780 €
2.060 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
·
4/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
221.140 €
1.957 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
4min
7min
7min
35min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
667.800 €
3.180 €/m²
7 soba
·
210 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
77.000 €
2.750 €/m²
Dvoiposoban
·
28 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
2min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
1.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
99.000 €
1.547 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.780 €
2.108 €/m²
Četvorosoban
·
81 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
2.611 €/m²
Troiposoban
·
71 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
157.800 €
2.321 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 49 od 110