Pronađeno
2.194
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
224.950 €
2.472 €/m²
Četvorosoban
·
91 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.500 €
2.475 €/m²
Četvorosoban
·
100 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
288.400 €
2.530 €/m²
Četvorosoban
·
114 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
267.800 €
2.435 €/m²
Četvorosoban
·
110 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
262.650 €
2.501 €/m²
Četvorosoban
·
105 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.175 €
2.120 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.500 €
2.216 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.200 €
2.120 €/m²
Četvorosoban
·
85 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.875 €
2.774 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.000 €
2.750 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.450 €
2.692 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
82.400 €
3.296 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
244.800 €
3.548 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
147.000 €
3.000 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.970 €
2.999 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
244.500 €
2.164 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.000 €
3.143 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
247.200 €
1.489 €/m²
10 soba
·
166 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
2min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
473.800 €
3.159 €/m²
Četvorosoban
·
150 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
136.300 €
2.350 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 48 od 110