Pronađeno
2.194
oglasa
Sačuvaj pretragu
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.800 €
1.854 €/m²
Dvoiposoban
·
70 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
137.200 €
1.854 €/m²
Trosoban
·
74 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
2.377 €/m²
Troiposoban
·
78 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.250 €
2.539 €/m²
Dvoiposoban
·
71 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.000 €
3.125 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350.000 €
2.188 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
142.800 €
2.800 €/m²
Trosoban
·
51 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
214.000 €
2.432 €/m²
Dvoiposoban
·
88 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.800 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
124.871 €
3.046 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.536 €
3.012 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.903 €
3.048 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
139.220 €
2.210 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
141.750 €
2.215 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
283.250 €
2.724 €/m²
Petosoban
·
104 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
195.759 €
3.012 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
121.700 €
2.830 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
111.950 €
2.799 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
184.100 €
2.789 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
179.700 €
2.808 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 47 od 110