Pronađeno
2.194
oglasa
Sačuvaj pretragu
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
10 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
500 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
4min
7min
7min
35min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
13 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
48 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
900 €
12 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
4min
2min
21min
Pogledaj oglas →
15
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.000 €
15 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
4/7 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
8 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Telep
4min
1min
2min
24min
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
9 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
597.400 €
1.805 €/m²
9 soba
·
331 m²
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
9 €/m²
Garsonjera
·
27 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
288.000 €
1.920 €/m²
150 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
149.350 €
2.987 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.770 €
3.015 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.360 €
3.008 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
4zida
260.000 €
793 €/m²
Petosoban
·
328 m²
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400.000 €
3.333 €/m²
Trosoban
·
120 m²
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
3min
23min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
319.300 €
1.597 €/m²
Trosoban
·
200 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.000 €
3.051 €/m²
Dvoiposoban
·
59 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
114.132 €
2.784 €/m²
Jednoiposoban
·
41 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
2min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
329.600 €
2.866 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
3/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
2min
4min
1min
10min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 45 od 110