Pronađeno
2.194
oglasa
Sačuvaj pretragu
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
450 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
550 €
9 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
14
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
14 €/m²
Četvorosoban
·
107 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Telep
2min
1min
4min
21min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
319.300 €
3.588 €/m²
Trosoban
·
89 m²
·
6/10 sprat
Novi Sad
›
Telep
2min
3min
5min
28min
Pogledaj na:
4zida
baknekretnine.rs
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
185.400 €
1.854 €/m²
Trosoban
·
100 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
16
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
2.000 €
16 €/m²
Četvorosoban
·
125 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
13 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700.400 €
1.441 €/m²
10 soba
·
486 m²
Novi Sad
›
Telep
2min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
465.000 €
1.979 €/m²
Četvorosoban
·
235 m²
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
278.100 €
3.160 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Telep
2min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
1.8k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
442.900 €
1.800 €/m²
Petosoban
·
246 m²
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
463.500 €
1.545 €/m²
Četvorosoban
·
300 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
399.000 €
2.660 €/m²
150 m²
·
2/1 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
330 €
13 €/m²
25 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
250 €
8 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
2/6 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
340 €
8 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370 €
12 €/m²
Jednoiposoban
·
30 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
4min
3min
27min
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
100 €
8 €/m²
Garsonjera
·
12 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420 €
10 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 43 od 110