Pronađeno
2.194
oglasa
Sačuvaj pretragu
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
7 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
6min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
34 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
1.500 €
11 €/m²
Četvorosoban
·
132 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
4min
4min
1min
26min
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
9 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
9 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
6min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
13
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
750 €
13 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
220 €
9 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280 €
10 €/m²
Jednosoban
·
28 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370.800 €
1.471 €/m²
6 soba
·
252 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Telep
3min
4min
7min
31min
Pogledaj oglas →
4.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
488.200 €
4.068 €/m²
6 soba
·
120 m²
·
6/1 sprat
Novi Sad
›
Telep
2min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
10 €/m²
Jednosoban
·
31 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
4min
8min
4min
30min
Pogledaj oglas →
11
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
350 €
11 €/m²
Jednoiposoban
·
33 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
6min
3min
5min
27min
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
420 €
10 €/m²
Dvoiposoban
·
43 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
600 €
12 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
380 €
10 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
480 €
7 €/m²
Troiposoban
·
66 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
4min
7min
7min
45min
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
175.100 €
2.189 €/m²
Trosoban
·
80 m²
Novi Sad
›
Telep
1min
8min
5min
34min
Pogledaj oglas →
1.1k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
132.000 €
1.100 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
Novi Sad
›
Telep
2min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
370.000 €
1.022 €/m²
8 soba
·
362 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
1.6k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
262.650 €
1.642 €/m²
Četvorosoban
·
160 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
2min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 42 od 110