Pronađeno
2.194
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
88.380 €
2.678 €/m²
Dvosoban
·
33 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
600 €
7 €/m²
Četvorosoban
·
88 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
98.630 €
3.082 €/m²
Jednoiposoban
·
32 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
125.960 €
2.999 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
550 €
8 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
266.770 €
2.838 €/m²
Četvorosoban
·
94 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
270 €
6 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
12 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
317.500 €
818 €/m²
Petosoban
·
388 m²
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
110.210 €
1.696 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
2min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
4.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
504.700 €
4.277 €/m²
Petosoban
·
118 m²
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
5k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
412.000 €
4.964 €/m²
Trosoban
·
83 m²
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
400 €
6 €/m²
Dvosoban
·
64 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
1.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
278.100 €
1.738 €/m²
Trosoban
·
160 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
3.7k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
277.000 €
3.743 €/m²
Četvorosoban
·
74 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
4min
3min
4min
33min
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
620.000 €
2.026 €/m²
7 soba
·
306 m²
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
2k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
1.981 €/m²
Petosoban
·
104 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
154.500 €
1.931 €/m²
Dvosoban
·
80 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.3k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
200.000 €
1.290 €/m²
Trosoban
·
155 m²
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.9k
/
1.9k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
262.650 €
1.903 €/m²
138 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 38 od 110