Pronađeno
2.194
oglasa
Sačuvaj pretragu
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
500 €
7 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
5/5 sprat
4zida
1.100 €
10 €/m²
105 m²
Novi Sad
›
Telep
2min
2min
17min
Pogledaj oglas →
7
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
400 €
7 €/m²
Dvosoban
·
59 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
5min
3min
5min
28min
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
230 €
9 €/m²
Jednosoban
·
25 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
700 €
12 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
12
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
490 €
12 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
8
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
450 €
8 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
5/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
6
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
200 €
6 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
98.050 €
2.971 €/m²
Dvosoban
·
33 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
95.900 €
2.524 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
101.350 €
2.472 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
111.250 €
2.472 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
97.850 €
2.575 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.000 €
2.629 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
108.770 €
2.472 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100.400 €
2.574 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
165.600 €
2.472 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
105.575 €
2.575 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
111.000 €
2.523 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100.950 €
2.524 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 36 od 110