Pronađeno
2.194
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.600 €
2.369 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.500 €
2.368 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
239.800 €
2.472 €/m²
Četvorosoban
·
97 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
283.000 €
1.675 €/m²
Petosoban
·
169 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
263.000 €
1.814 €/m²
Petosoban
·
145 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
107.200 €
2.552 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
217.450 €
2.153 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
161.500 €
2.884 €/m²
Dvoiposoban
·
56 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
158.350 €
2.778 €/m²
Trosoban
·
57 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
177.700 €
2.777 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
226.500 €
3.236 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
123.400 €
2.742 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
285.600 €
2.527 €/m²
Četvorosoban
·
113 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
182.200 €
2.531 €/m²
Trosoban
·
72 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
116.700 €
2.779 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
168.650 €
2.517 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
123.600 €
2.747 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100.860 €
2.654 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
119.000 €
2.644 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
107.200 €
2.615 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 32 od 110