Pronađeno
2.194
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
112.990 €
2.306 €/m²
Trosoban
·
49 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
114.830 €
3.104 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
179.220 €
2.328 €/m²
Četvorosoban
·
77 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
450 €
10 €/m²
Jednoiposoban
·
47 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
123.270 €
2.802 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
157.270 €
2.859 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
110.730 €
2.575 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
97.850 €
2.796 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
109.380 €
2.805 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
96.000 €
1.846 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
69.000 €
3.136 €/m²
Jednosoban
·
22 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
9
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine-mojdom.com
500 €
9 €/m²
Jednosoban
·
54 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
79.753 €
2.987 €/m²
Garsonjera
·
26.7 m²
·
4/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
176.361 €
2.713 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
129.250 €
2.750 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
79.310 €
3.050 €/m²
Garsonjera
·
26 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
185.400 €
3.090 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
138.600 €
3.150 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
139.330 €
2.787 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
119.890 €
2.924 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 29 od 110