Pronađeno
2.194
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
185.150 €
2.258 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
71.000 €
2.448 €/m²
Jednoiposoban
·
29 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.030 €
2.600 €/m²
Trosoban
·
61.55 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
240.000 €
3.529 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
145.350 €
2.966 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
145.350 €
2.850 €/m²
Dvoiposoban
·
51 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
103.000 €
1.661 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
350.000 €
2.160 €/m²
Petosoban
·
162 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
193.175 €
2.509 €/m²
Troiposoban
·
77 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
100.000 €
2.857 €/m²
Jednoiposoban
·
35 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.270 €
2.544 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
172.250 €
2.533 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
207.400 €
2.529 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
96.470 €
2.756 €/m²
Garsonjera
·
35 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
169.500 €
2.530 €/m²
Trosoban
·
67 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
334.500 €
2.201 €/m²
Petosoban
·
152 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
94.550 €
3.050 €/m²
Garsonjera
·
31 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
181.500 €
2.750 €/m²
Dvoiposoban
·
66 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
293.550 €
1.446 €/m²
Četvorosoban
·
203 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
172.500 €
2.498 €/m²
Dvoiposoban
·
69.05 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 25 od 110