Pronađeno
2.197
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.250 €
2.901 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
122.580 €
2.919 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
170.500 €
2.750 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
135.500 €
2.883 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
122.500 €
2.500 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
132.900 €
3.091 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
97.850 €
2.276 €/m²
Jednoiposoban
·
43 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
147.810 €
3.605 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
145.000 €
1.790 €/m²
Četvorosoban
·
81 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
163.150 €
2.266 €/m²
Troiposoban
·
72 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
125.600 €
2.370 €/m²
Dvoiposoban
·
53 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
164.500 €
2.285 €/m²
Troiposoban
·
72 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
750 €
10 €/m²
75 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
600 €
10 €/m²
60 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
81.060 €
2.702 €/m²
Garsonjera
·
30 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.700 €
4 €/m²
690 m²
·
2. sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
10
/
10
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine-mojdom.com
500 €
10 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
154.000 €
2.800 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
159.000 €
2.891 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
121.330 €
2.889 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 24 od 110