Pronađeno
2.197
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
329.600 €
2.770 €/m²
Petosoban
·
119 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
360.000 €
3.103 €/m²
Četvorosoban
·
116 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
187.500 €
2.679 €/m²
Troiposoban
·
70 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
162.200 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
162.000 €
2.492 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
111.500 €
2.934 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
129.800 €
2.884 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
140.000 €
2.800 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
224.620 €
2.808 €/m²
Četvorosoban
·
80 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
250.170 €
2.606 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
82.850 €
2.857 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
84.500 €
2.817 €/m²
Jednosoban
·
30 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
370.800 €
2.611 €/m²
Petosoban
·
142 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.000 €
3.163 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
158.000 €
3.160 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
264.100 €
2.379 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
102.000 €
2.833 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
142.000 €
2.840 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
265.000 €
2.624 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
272.950 €
2.459 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 21 od 110