Pronađeno
2.197
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
189.750 €
2.750 €/m²
Trosoban
·
69 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
167.750 €
2.750 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
216.300 €
2.963 €/m²
Troiposoban
·
73 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
230.700 €
2.508 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
118.500 €
2.279 €/m²
Dvoiposoban
·
52 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
160.300 €
2.764 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
172.400 €
2.737 €/m²
Dvoiposoban
·
63 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
161.000 €
2.776 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
77.250 €
2.759 €/m²
Dvoiposoban
·
28 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
347.000 €
2.268 €/m²
Petosoban
·
153 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
225.400 €
2.683 €/m²
Četvorosoban
·
84 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
218.700 €
2.352 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
159.600 €
2.494 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
162.800 €
2.907 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
2.700 €
8 €/m²
331 m²
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
168.720 €
2.860 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
185.150 €
2.258 €/m²
Četvorosoban
·
82 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
99.700 €
3.021 €/m²
Jednosoban
·
33 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
179.300 €
2.561 €/m²
Trosoban
·
70 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
309.500 €
2.259 €/m²
Petosoban
·
137 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 20 od 110