Pronađeno
2.197
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
344.397 €
2.450 €/m²
Petosoban
·
140.57 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
61.800 €
2.575 €/m²
Garsonjera
·
24 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
92.700 €
2.990 €/m²
Jednoiposoban
·
31 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
260.000 €
1.871 €/m²
Petosoban
·
139 m²
·
4. sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
92.200 €
2.364 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
309.000 €
2.395 €/m²
4.5 soba
·
129 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
129.290 €
2.873 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
173.120 €
2.792 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
135.000 €
2.606 €/m²
Dvosoban
·
51.81 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
224.500 €
2.383 €/m²
Četvorosoban
·
94.19 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
115.000 €
2.170 €/m²
Trosoban
·
53 m²
·
1/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
87.550 €
2.366 €/m²
Garsonjera
·
37 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
136.270 €
2.524 €/m²
Dvoiposoban
·
54 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
109.180 €
2.663 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
155.309 €
2.751 €/m²
Trosoban
·
56.46 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
83.678 €
2.851 €/m²
Jednosoban
·
29.35 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
119.600 €
2.681 €/m²
Dvosoban
·
44.61 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
195.000 €
2.868 €/m²
Četvorosoban
·
68 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
299.464 €
2.200 €/m²
Petosoban
·
136.12 m²
·
4/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
81.000 €
3.240 €/m²
Garsonjera
·
25 m²
·
2/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 19 od 110