Pronađeno
2.197
oglasa
Sačuvaj pretragu
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
113.550 €
3.069 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
109.710 €
2.965 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
132.720 €
3.016 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
126.890 €
3.021 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
113.710 €
3.073 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
129.200 €
3.005 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
205.070 €
2.972 €/m²
Četvorosoban
·
69 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
114.370 €
2.933 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
128.220 €
2.914 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
107.820 €
2.914 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
110.250 €
2.980 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
164.800 €
2.841 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
106.090 €
3.215 €/m²
Dvosoban
·
33 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
109.920 €
2.971 €/m²
Dvosoban
·
37 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
122.590 €
2.919 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
124.820 €
2.903 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
159.650 €
2.575 €/m²
Dvoiposoban
·
62 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
630.000 €
3.663 €/m²
Petosoban
·
172 m²
·
3. sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
353.990 €
3.078 €/m²
Četvorosoban
·
115 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
317.200 €
2.832 €/m²
Četvorosoban
·
112 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 18 od 110