Pronađeno
2.197
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
158.620 €
2.833 €/m²
Trosoban
·
56 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
208.640 €
2.745 €/m²
Trosoban
·
76 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.4k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
127.720 €
3.361 €/m²
Dvosoban
·
38 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
265.280 €
2.627 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
124.115 €
3.182 €/m²
Jednosoban
·
39 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
halooglasi
kompasnekretnine.rs
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
197.160 €
2.664 €/m²
Četvorosoban
·
74 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
152.130 €
2.817 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
172.730 €
2.832 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
181.670 €
2.930 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
64.900 €
2.950 €/m²
Garsonjera
·
22 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
143.850 €
2.615 €/m²
Trosoban
·
55 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
177.260 €
2.814 €/m²
Trosoban
·
63 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
95.470 €
2.728 €/m²
Dvosoban
·
35 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
144.200 €
1.949 €/m²
Četvorosoban
·
74 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
139.840 €
2.854 €/m²
Trosoban
·
49 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
175.100 €
2.824 €/m²
Trosoban
·
62 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
158.620 €
3.605 €/m²
Dvosoban
·
44 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
135.140 €
3.296 €/m²
Dvosoban
·
41 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
halooglasi
1.500.000 €
3.000 €/m²
500 m²
·
1. sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
199.900 €
3.075 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 16 od 110