Pronađeno
2.197
oglasa
Sačuvaj pretragu
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
121.600 €
3.040 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
126.100 €
3.002 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
115.500 €
2.750 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
153.700 €
2.650 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
180.200 €
2.650 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
112.340 €
2.809 €/m²
Dvosoban
·
40 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
132.370 €
3.078 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
175.820 €
2.664 €/m²
Trosoban
·
66 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
109.000 €
2.868 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
104.500 €
2.824 €/m²
Jednosoban
·
37 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
165.000 €
2.705 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
192.510 €
2.962 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
138.450 €
2.946 €/m²
Dvosoban
·
47 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
84.330 €
2.908 €/m²
Garsonjera
·
29 m²
·
1/8 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
199.230 €
2.522 €/m²
Četvorosoban
·
79 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
132.500 €
2.503 €/m²
Trosoban
·
52.93 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
149.350 €
2.531 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
3k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
159.650 €
3.012 €/m²
Dvosoban
·
53 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj na:
nekretnine
halooglasi
kompasnekretnine.rs
3.2k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
137.000 €
3.186 €/m²
Dvosoban
·
43 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.8k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
129.300 €
2.873 €/m²
Dvosoban
·
45 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Telep
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 14 od 110