Pronađeno
97
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
180.440 €
2.734 €/m²
Četvorosoban
·
66 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.900 €
3.162 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
237.000 €
2.548 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
105.000 €
2.283 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
231.900 €
2.521 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
5min
8min
9min
21min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
253.000 €
2.663 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
5min
9min
9min
24min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
245.000 €
2.552 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
226.550 €
2.436 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
5min
9min
9min
24min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
263.400 €
2.832 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
3/2 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
5min
9min
9min
24min
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
277.580 €
2.832 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
3.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
291.860 €
3.172 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
168.300 €
2.902 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
5min
8min
9min
21min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.000 €
2.931 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
5min
9min
9min
24min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
173.040 €
2.370 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
166.860 €
2.877 €/m²
Trosoban
·
58 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
290.000 €
2.959 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
2/5 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
216.000 €
2.250 €/m²
Četvorosoban
·
96 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
223.250 €
2.350 €/m²
Četvorosoban
·
95 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.500 €
2.150 €/m²
Trosoban
·
90 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
153.550 €
1.850 €/m²
Trosoban
·
83 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Tatarsko Brdo
5min
9min
9min
24min
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 5