Pronađeno
41
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.4k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
81.350 €
2.393 €/m²
Jednosoban
·
34 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Stari Majur
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
246.690 €
2.306 €/m²
Petosoban
·
107 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Stari Majur
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
78.800 €
2.814 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Stari Majur
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
119.480 €
2.060 €/m²
Dvosoban
·
58 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Stari Majur
Pogledaj na:
nekretnine
4zida
2.5k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
185.400 €
2.540 €/m²
Četvorosoban
·
73 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Stari Majur
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
168.100 €
2.368 €/m²
Četvorosoban
·
71 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Stari Majur
Pogledaj oglas →
3.3k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
nekretnine
199.280 €
3.321 €/m²
Trosoban
·
60 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Stari Majur
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700.000 €
3.256 €/m²
10 soba
·
215 m²
Novi Sad
›
Stari Majur
Pogledaj oglas →
2k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
130.810 €
1.952 €/m²
Dvoiposoban
·
67 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Stari Majur
5min
5min
4min
15min
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
113.300 €
2.905 €/m²
Jednoiposoban
·
39 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Stari Majur
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
150.380 €
1.904 €/m²
Dvoiposoban
·
79 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Stari Majur
6min
3min
1min
10min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
109.990 €
3.055 €/m²
Dvosoban
·
36 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Stari Majur
5min
5min
5min
16min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
152.000 €
2.375 €/m²
Trosoban
·
64 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Stari Majur
Pogledaj oglas →
2.9k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
112.000 €
2.872 €/m²
Dvosoban
·
39 m²
·
3/5 sprat
Novi Sad
›
Stari Majur
Pogledaj oglas →
3k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
125.150 €
2.980 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Stari Majur
Pogledaj oglas →
1.9k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.960 €
1.910 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Stari Majur
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
275.000 €
3.090 €/m²
Četvorosoban
·
89 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Stari Majur
7min
4min
3min
14min
Pogledaj oglas →
1.2k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
65.150 €
1.185 €/m²
Dvoiposoban
·
55 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Stari Majur
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.6k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
222.070 €
2.266 €/m²
Četvorosoban
·
98 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Stari Majur
Pogledaj oglas →
6
/
9
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
6 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Stari Majur
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 1 od 3