Pronađeno
116
oglasa
Sačuvaj pretragu
4.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
90.000 €
4.286 €/m²
Garsonjera
·
21 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Stari Grad
Pogledaj na:
4zida
halooglasi
2.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
128.750 €
2.111 €/m²
Dvosoban
·
61 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Stari Grad
Pogledaj oglas →
3.1k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
129.800 €
3.090 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Stari Grad
Pogledaj oglas →
Uporedi
Sačuvaj
4zida
144.200 €
3.277 €/m²
44 m²
·
5/4 sprat
Novi Sad
›
Stari Grad
4min
4min
1min
14min
Pogledaj oglas →
3.4k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.000 €
3.367 €/m²
Dvoiposoban
·
49 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Stari Grad
3min
2min
1min
3min
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
172.400 €
3.193 €/m²
Trosoban
·
54 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Stari Grad
4min
3min
3min
11min
Pogledaj oglas →
2.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
236.900 €
2.723 €/m²
Troiposoban
·
87 m²
·
Prizemlje
Novi Sad
›
Stari Grad
Pogledaj oglas →
3.3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
242.050 €
3.316 €/m²
Trosoban
·
73 m²
Novi Sad
›
Stari Grad
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
266.250 €
3.550 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
4/3 sprat
Novi Sad
›
Stari Grad
2min
2min
1min
5min
Pogledaj oglas →
2.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
296.640 €
2.472 €/m²
Četvorosoban
·
120 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Stari Grad
4min
3min
3min
11min
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
306.400 €
3.605 €/m²
Trosoban
·
85 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Stari Grad
Pogledaj oglas →
3.5k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
309.000 €
3.511 €/m²
Trosoban
·
88 m²
·
1/1 sprat
Novi Sad
›
Stari Grad
Pogledaj oglas →
3k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
340.000 €
3.036 €/m²
Trosoban
·
112 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Stari Grad
Pogledaj oglas →
3.2k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
360.500 €
3.248 €/m²
Četvorosoban
·
111 m²
·
6/7 sprat
Novi Sad
›
Stari Grad
Pogledaj oglas →
3.6k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
403.600 €
3.604 €/m²
Četvorosoban
·
112 m²
·
1/6 sprat
Novi Sad
›
Stari Grad
Pogledaj oglas →
3.7k
/
3.4k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
885.800 €
3.691 €/m²
Četvorosoban
·
240 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Stari Grad
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 6 od 6