Pronađeno
51
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
117.000 €
2.543 €/m²
Dvosoban
·
46 m²
·
1/4 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
169.750 €
2.496 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
5/6 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
4min
1min
2min
15min
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.450 €
2.278 €/m²
Dvosoban
·
52 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
206.000 €
2.575 €/m²
Trosoban
·
80 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
2.583 €/m²
Dvoiposoban
·
60 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
1min
3min
2min
16min
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300 €
6 €/m²
Dvosoban
·
51 m²
·
4/6 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
Pogledaj oglas →
11
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
700 €
11 €/m²
Troiposoban
·
66 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
103.000 €
2.239 €/m²
Jednoiposoban
·
46 m²
·
4/4 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
Pogledaj oglas →
6
/
7
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
270 €
6 €/m²
Dvoiposoban
·
47 m²
·
3/4 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
2min
4min
1min
15min
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
83.000 €
2.184 €/m²
Jednosoban
·
38 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Stara Detelinara
1min
3min
4min
14min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.5k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
118.500 €
2.370 €/m²
Dvoiposoban
·
50 m²
·
5/5 sprat
Novi Sad
›
Stara Detelinara
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 3 od 3