Pronađeno
460
oglasa
Sačuvaj pretragu
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
223.580 €
2.430 €/m²
Četvorosoban
·
92 m²
·
2/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
442.900 €
2.953 €/m²
Petosoban
·
150 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
173.300 €
2.311 €/m²
Trosoban
·
75 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
104.000 €
2.476 €/m²
Dvosoban
·
42 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
92.000 €
2.556 €/m²
Jednoiposoban
·
36 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
167.800 €
2.468 €/m²
Trosoban
·
68 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
223.900 €
2.408 €/m²
Četvorosoban
·
93 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
193.290 €
2.974 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
300.480 €
2.975 €/m²
Četvorosoban
·
101 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
170.100 €
2.100 €/m²
Trosoban
·
81 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
165.700 €
2.270 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
2/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.5k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
280.500 €
2.550 €/m²
Petosoban
·
110 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.6k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
73.000 €
2.607 €/m²
Garsonjera
·
28 m²
·
Suteren
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
2.4k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
148.200 €
2.430 €/m²
Trosoban
·
61 m²
·
3/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.2k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
160.340 €
2.196 €/m²
Trosoban
·
73 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
143.500 €
2.990 €/m²
Dvosoban
·
48 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
199.240 €
3.065 €/m²
Trosoban
·
65 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
3k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
178.470 €
3.025 €/m²
Trosoban
·
59 m²
·
1/3 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
6min
11min
7min
49min
Pogledaj oglas →
3.1k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
155.000 €
3.100 €/m²
Dvosoban
·
50 m²
·
2/4 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
2.8k
/
2.7k
€/m²
Uporedi
Sačuvaj
4zida
164.390 €
2.834 €/m²
Dvoiposoban
·
58 m²
·
1/2 sprat
Novi Sad
›
Sremska Kamenica
Pogledaj oglas →
← Prethodna
Strana 8 od 23